Megos Grupė tai Lieuviško kapitalo įmonė, gyvuojanti jau nuo 2013 metų. Mes turime darbo pasiūlymų tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje ir Skandinavijoje. Per savo veiklos metus sukaupėme vertingos patirties žmogiškųjų išteklių valdymo srityje ir pelnėme gerai žinomų tarptautinių kompanijų pripažinimą. Mūsų klientų įmonėse nuolat dirba virš 50 mūsų darbuotojų. Mūsų partneriai – stabilios nuolat tobulėjančios logistikos kompanijos. Partnerių atranka yra svarbiausias mūsų tikslas tam, kad užtikrintume mūsų darbuotojų lojalumą ir išvengtume darbuotojų kaitos. Mes esame tam, kad kokybės ir pasiūlos santykis būtų lygus.

Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl rūpinamės savo klientais ir užtikriname efektyvų bendravimą bei sklandų krovinių pervežimą. Dirba su tokiomis valstybėmis kaip Švedija, Vokietija, Danija, Norvegija, Olandija, Anglija, Italija ir Ispanija. Tarp mūsų klientų – didelės ir mažesnės logistikos bendrovės, kurias bendradarbiavimui renkamės atsižvelgdami į jų patikimumą.

Misija

Mūsų misija – teikti aukščiausius Vakarų Europos standartus atitinkančias paslaugas. Todėl, natūralu, kad Megos Grupės veiklos pagrindas – aukšta atliekamų darbų kokybė, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir lankstumas ieškant kompromisų. Ilgalaikės ir glaudžios partnerystės siekis išgrynino pagrindinį darbo principą – kokybiškai ir laiku atlikti paslaugas, kurios viršytų klientų lūkesčius, o įgyvendinti projektai turėtų ilgą išliekamą vertę. Viso to siekiame savo komandai rinkdamiesi tik kvalifikuotus bei profesionalius darbuotojus ir puoselėdami jų nuolatinį tobulėjimą.

Vizija

Megos grupės komanda siekia užtikrinti įmonės poziciją tarp stipriausių tarptautinių bendrovių visame pasaulyje, teikiančių įvairias aukščiausio lygio, pasaulinio lygio standartus atitinkančias paslaugas logistikos srityje.

Siūlome darbą tarptautinių reisų vairuotojams:

  • lankstus darbo grafikas (6/3, 8/4)
  • visos socialinės garantijos
  • poilsio bazė
  • mašinos MAN/VOLVO ir kt.,(EURO 6)

Mūsų vertybės

Kokybiškai atliekamos paslaugos – bene svarbiausia vertybė bet kurioje srityje.

Kvalifikuoti darbuotojai – kokybiškai atliekamoms paslaugoms atlikti reikalingas profesionalus personalas.

Santykiai su klientais – kad bendradarbiavimas būtų sklandus, komunikacija turi būti nepriekaištinga.